Norite kad jūsų idėja/verslas taptų matomas internete?

Norite pritraukti daugiau klientų ir augti?

Norite automatizuoti skaitmeninius komunikacijos procesus ?
Norite augti ir pasiūlyti savo produktus/paslaugas užsienio rinkose ?

Užsiregistruokite nemokamai 30min. konsultacijai dabar ir sužinokite, kaip galime tai padaryti.

Nesate įsitikinęs/usi kurios paslaugos ar ko konkrečiai jums galėtų prireikti ? Pasitikrinkite ir susipažinkite su mūsų PASLAUGOMIS ir sugrįškite čionai užsiregistruodami nemokamai konsultacijai.

Mūsų telefono numeris komunikacijai +37052299181 Šiou telefono numeriu konsultuojame tik susitarus darbo laiku, ne valstybinių švenčių darbo dienomis.

Jei jus domina verslo skaitmenizacija ir marketingo bei susijusių technologijų temos. Užsiregistruokite mūsų naujienlaiškui, kuris tikrai jūsų ne kankins kas dieną. Tačiau kai jį gausite, galėsite tai pritaikyti savo verslui ir padidinti savo verslo efektyvumą bei padidinti pranašumą prieš savo konkurentus.

Dalinamės kuopščiai atrinkta informacija. 

Įveskite savo el. pašto adresą ir mėgaukitės aktualia informacija.

ASMENINIU DUOMENŲ APDOROJIMAS UŽSIREGISTRUOJANT Į REKLAMA PAPRASTAI PLIUS NAUJIENLAIŠKIUS.
9.1. Užsiregistravus į REKLAMA PAPRASTAI PLIUS naujienlaiškius, mes renkame ir apdorojame šiuos asmeninius duomenis: jūsų el. pašto adresą, naujienlaiškio užsakymo informaciją, prisijungimo techninę informaciją.
9.2. Šiuos asmeninius duomenis renkame, kad jūs galėtumėte gauti informaciją apie naujas mūsų interneto svetainės funkcijas, konkretų skyrių, programas, akcijas, organizuojamus renginius, akcijas, naujas ir atnaujintas paslaugas, bei su mūsų paslaugomis ir marketingu susijusia informaciją.
9.3. Asmeninių duomenų apdorojimo teisinis pagrindas yra jūsų sutikimas, kurį gauname užduodami jums klausimą ir gavę patvirtinimą TAIP mūsų pateiktoje formoje įkeliame jūsų el. pašto adresą į savo duomenų bazę. Jūs perskaitę šią privatumo politiką ir patvirtinę jūsų sutikimą užsisakyti naujienlaiškį įsipareigojate, kad suprantate kodėl jūsų el. pašto adresas yra sivedamas ir kokiam tikslui.

Savo sutikimą bet kuriuo metu galite atšaukti spustelėję nuorodą „Atsisakyti prenumeratos“ kiekvieno naujienlaiškio pabaigoje arba pateikto jums teksto apačioje.

9.4. Jūsų asmeniniai duomenys saugomi tiek, kiek esate užsiregistravę į naujienlaiškį, o jūsų sutikimas saugomas 1 metus po atšaukimo. Laikotarpiui pasibaigus, visi jūsų asmeniniai duomenys bus saugiai sunaikinti.