1. Rinkodaros skyriaus nuoma (Kelių specialistų paslaugos už vieno kainą)

 2. Konkurentų analizė

 3. Marketingo Strategijos Nustatymas

 4. JŪSŲ ĮMONĖS/VERSLO MARKETINGO AUDITAS IR 2 VAL. KONSULTACIJA

 5. Socialinių tinklų rinkodara

 6. Google Ads reklama

 7. Meta „Facebook” reklama („Facebook” Ads)

 8. Grafinis dizainas ir maketavimas

 9. Unikalaus ir šabloninio dizaino internetinės svetainės

 10. Profesionalus svetainių konstruktorius kurio pagalba kiekvienas lengvai gali susikurti svetainę pats, nukreipimo puslapį ar el. parduotuvę.

 11. Grafikos konvertavimas į vektorinį variantą spaudai

 12. Straipsnių ir tekstų kūrimas

 13. Internetinių svetainių programavimas ir aptarnavimas

 14. SEO paslaugos

 15. Turinio marketingas ir priežiūra

 16. Elektroninio pašto rinkodara

 17. CRM klientų ir duomenų valdymo sistemų integravimas/pajungimas

 18. Chatbotai – verslo pokalbių ir procesų automatizacijos asistentai taupantys jūsų ir jūsų klientų laiką bei resursus

Jei jus domina verslo skaitmenizacija ir marketingo bei susijusių technologijų temos. Užsiregistruokite mūsų naujienlaiškui, kuris tikrai jūsų ne kankins kas dieną. Tačiau kai jį gausite, galėsite tai pritaikyti savo verslui ir padidinti savo verslo efektyvumą bei padidinti pranašumą prieš savo konkurentus.

Dalinamės kuopščiai atrinkta informacija. 

Įveskite savo el. pašto adresą ir mėgaukitės aktualia informacija.

ASMENINIU DUOMENŲ APDOROJIMAS UŽSIREGISTRUOJANT Į REKLAMA PAPRASTAI PLIUS NAUJIENLAIŠKIUS.
9.1. Užsiregistravus į REKLAMA PAPRASTAI PLIUS naujienlaiškius, mes renkame ir apdorojame šiuos asmeninius duomenis: jūsų el. pašto adresą, naujienlaiškio užsakymo informaciją, prisijungimo techninę informaciją.
9.2. Šiuos asmeninius duomenis renkame, kad jūs galėtumėte gauti informaciją apie naujas mūsų interneto svetainės funkcijas, konkretų skyrių, programas, akcijas, organizuojamus renginius, akcijas, naujas ir atnaujintas paslaugas, bei su mūsų paslaugomis ir marketingu susijusia informaciją.
9.3. Asmeninių duomenų apdorojimo teisinis pagrindas yra jūsų sutikimas, kurį gauname užduodami jums klausimą ir gavę patvirtinimą TAIP mūsų pateiktoje formoje įkeliame jūsų el. pašto adresą į savo duomenų bazę. Jūs perskaitę šią privatumo politiką ir patvirtinę jūsų sutikimą užsisakyti naujienlaiškį įsipareigojate, kad suprantate kodėl jūsų el. pašto adresas yra sivedamas ir kokiam tikslui.

Savo sutikimą bet kuriuo metu galite atšaukti spustelėję nuorodą „Atsisakyti prenumeratos“ kiekvieno naujienlaiškio pabaigoje arba pateikto jums teksto apačioje.

9.4. Jūsų asmeniniai duomenys saugomi tiek, kiek esate užsiregistravę į naujienlaiškį, o jūsų sutikimas saugomas 1 metus po atšaukimo. Laikotarpiui pasibaigus, visi jūsų asmeniniai duomenys bus saugiai sunaikinti.